Rejestracja

Konto użytkownika w prosty sposób umożliwi Ci zarządzanie swoimi polisami ubezpieczeniowymi.

Zakładając konto akceptujesz treść Regulaminu oraz przyjmujesz do wiadomości treść dokumentu Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.


Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu umożliwienia wglądu do umów ubezpieczenia zawartych z poziomu serwisu AeroPolisa.PL oraz odpowiadających im płatności. Dane takie jak imię, nazwisko i telefon będą przez nas przetwarzane wyłącznie w przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie ofert ubezpieczeń przez telefon.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (e-mail, telefon) w celu marketingu bezpośredniego, w tym przedstawiania ofert ubezpieczeń oraz badania potrzeb i opinii za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail, SMS, MMS).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (telefon, imię i nazwisko) w celu marketingu bezpośredniego, w tym przedstawiania ofert ubezpieczeń oraz badania potrzeb i opinii za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe IVR).


Administratorem danych osobowych jest Mentor – Ubezpieczenia Indywidualne sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Szosa Chełmińska 177-181, 87-100 Toruń.


Posiadasz już konto? Przejdź do strony logowania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) muszą zostać wypełnione lub zaznaczone